Workshopy

V spolupráci so Spoločným školským úradom Bánovce nad Bebravou a Základnou školou s MŠ Slatina nad Bebravou sme v Pondelok 27.6.2022 mohli byť partnerom workshopu “Zážitková robotika”

Sme veľmi radi, že Robotika je motiváciou pre deti, baví ich a prináša mnohé vzdelávacie výhody vo vyučovacom procese. Účastníkov workshopu o tom presvedčili aj priamo žiaci zo ZŠ Slatina nad Bebravou.

Organizátorom Ďakujeme za možnosť byť súčasťou workshopu, za vynikajúcu atmosféru a chutné občerstvenie :).

Robotika a programovanie sa môže stať hmatateľným v rukách detí. To všetko vďaka priamej ukážke pohybu robota ako výsledku programovania. Táto trendová oblasť je efektívnym nástrojom podpory programového a logického myslenia, medzipredmetových vzťahov a metódy vyučovania STEAM.

Základná škola s MŠ Slatina nad Bebravou

PONDELOK – 27.6.2022

11.00 hod. – 13.00 hod

BEZPLATNÝ

WORKSHOP aj u VÁS

⇒ Ak máte ZÁUJEM o realizáciu bezplatného Workshopu “Zážitková robotika” radi prídeme aj do Vašej školy

Prakticky spoznáte robotov QOOPERS, Q-Scout a QOBO ako didaktické pomôcky na podporu vyučovacieho procesu

⇒ Vyskúšate si prácu s aplikáciou a hneď uvidíte výsledok programovania v podobe pohybu robota

S programovateľnými robotmi QOOPERS, Q-Scout a QOBO podporíte programové a logické myslenie vašich žiakov.

⇒ Viac info programovateľných robotoch TU

TEŠIME SA NA VÁS 🙂