Videonávody

Alfpédia - Databáza učebných materiálov

Databáza učebných materiálov a testov ALF je vhodná pre všetkých učiteľov. Databáza obsahuje tisícky učebných materiálov efektívne roztriedených podľa predmetov, ročníkov, tematických celkov a konkrétnych tém. Každodenný zdroj inšpirácie a zároveň miesto pre publikovanie vlastných učebných materiálov, to všetko Vám ponúka databáza. Nájdete v nej predovšetkým úlohy vytvorené v programe Alf, ale samozrejme aj ďalšie formáty (word, pdf, ppt, videá, interaktívne materiály …).

Alfpédia - Online testovanie

Pomocou online testovania môžete priradiť úlohy žiakom v rôznych formátoch ( word, pdf, powerpoint, testy Alf). Jedným klikom učiteľ získa okamžitú spätnú väzbu v podobe bodových výsledkov, známok, tabuliek a štatistík. Otázky žiakov k zadaniu jednoducho zodpoviete prostredníctvom skupinového alebo súkromného chatu.

• komplexný nástroj pre domáce úlohy
  • podpora vkladania vlastných materiálov
  • systém online testovania – priradenia zadaní
  • prehľadné štatistiky a analýza výsledkov pre učiteľa
  • skupinový a súkromný test

Program Alf - tvorba úloh

Program ALF je jednoduchý program na tvorbu interaktívnych úloh a testov. Pexeso, tajnička, výber viacerých odpovedí, popis obrázku, priradenie, skupiny, puzzle to je len časť zo 16 typov úloh, ktoré Vám program Alf ponúka.

Učiteľ môže využiť vkladanie textu, obrázkov, zvukov, no nastaviť aj pokročilejšie funkcie úloh. Každá úloha je šablóna, do ktorej si vložíte svoj obsah podľa vašej vlastnej témy.

S Alfom budete “GURU” v tvorbe interaktívnych úloh, ktoré upútajú pozornosť žiakov a pomôžu lepšie znázorniť učivo.

Multilicencia bez časového obmedzenia – jednoduchá inštalácia – pokročilé funkcie nastavenia testu – vloženie nahovorenej inštrukcie k úlohe

AlfBook - opakovanie učiva

Alfbook je onlinový súbor interaktívnych cvičení a úloh zameraných na učivo základnej školy spracované podľa ročníkov, predmetov a tematických celkov. Žiak má k dispozícií prehľadné štatistiky a históriu riešení a učiteľ na druhej strane vidí najlepšie výsledky riešení svojich žiakov. Alfbook hravým spôsobom rozširuje, opakuje a upevňuje vedomosti z preberaného učiva. Predstavuje unikátnu pomôcku pre neobmedzené precvičovanie učiva i domáce vzdelávanie.

• jednoduchý nástroj na online opakovanie učiva základnej školy
  • overenie a upevnenie vedomostí hravo a jednoducho
  • všetky predmety základnej školy na jednom mieste
  • 20 000 interaktívnych cvičení a úloh
  • 12 pestrých typov úloh
  • zoradenie úloh podľa ročníkov, predmetov a tematických celkov
  • prehľadné štatistiky a história riešení

Alfík

ALFÍK je jednoduchá onlinová databáza interaktívnych cvičení, hier a úloh, ktoré pomôžu uspokojiť detskú zvedavosť a rozvinúť ich vedomosti prakticky zo všetkých oblastí .Tento zábavný sprievodca svetom čísel, zvierat, písmen, farieb, prírody a mnohých i ďalších oblastí poskytne predškolákom kvalitný základ pred nástupom do školy. Alfíkom podporíte logické myslenie, rozvoj pamäti i jazykové schopnosti slovnou zásobou v anglickom, nemeckom, ruskom, ukrajinskom a maďarskom jazyku.

• nástroj na rozvíjanie a upevnenie znalostí pre deti materských škôl
  • viac ako 10 000 úloh, cvičení a hier
  • slovná zásoba z anglického, nemeckého, ruského jazyka, ukrajinského a maďarského jazyka
  • 12 pestrých typov úloh