Vitajte

ALF Gold - tvorba úloh
ALF škola
Tvorba úloh
(Podpora pre operačný systém Windows)
Časové obmedzenie
(12 mesiacov / 24 mesiacov)
Prístup do databázy testov ALF
Prístup do databázy učebných materiálov
(Databáza obsahuje učebné materiály v iných formátoch ako Word, Pdf, Powerpoint ...)
Priradenie úloh UČITEĽ → ŽIAK
Samostatný výber úloh ŽIAKOM
Vkladanie učebných materiálov do databázy
Analýza výsledkov
Online chat UČITEĽ ↔ ŽIAK
Podpora pre smart zariadenia
Hlasová inštrukcia k úlohám
Intuitívne užívateľské prostredie
Videonávody
Odporúčané pre ZŠ
Odporúčané pre MŠ

Licencia 12 mesiacov

časovo neobmedzená licencia

Licencia 24 mesiacov

389 7985981190569
KúpiťKúpiťKúpiťKúpiťKúpiť

ALF FAMILY

Alf family je zvýhodnený balík nástrojov pre opakovanie a upevňovanie učiva. Pozostáva z databázy interaktívnych úloh a cvičení pre materské školy – Alfík, pre základné školy– Alfbookprogramu ALF na tvorbu vlastných interaktívnych úloh. Tento balík odomkne prístup k databáze 23 000 interaktívnych cvičení a ponúkne unikátnu možnosť ovplyvniť opakovanie žiaka prostredníctvom vytvorených interaktívnych úloh s vlastným obsahom. Pri jednoduchej tvorbe úloh môžete využiť až 16 typov šablón s podporou obrázkov a zvukov.

• 20 000 interaktívnych cvičení a úloh pre ZŠ
  • úlohy triedené podľa ročníkov, predmetov a tematických celkov
  • 3 000 interaktívnych cvičení a hier pre MŠ
  • slovná zásoba z anglického, nemeckého a ruského jazyka
  • prehľadné štatistiky a história riešení
  • program na tvorbu interaktívnych úloh
  • 16 typov šablón
  • prehľad rodičov o výsledkoch a pokroku dieťaťa

ALFBOOK

Alfbook je onlinový súbor interaktívnych cvičení a úloh zameraných na učivo základnej školy spracované podľa ročníkov, predmetov a tematických celkov. Žiak má k dispozícií prehľadné štatistiky a históriu riešení a učiteľ na druhej strane vidí najlepšie výsledky riešení svojich žiakov. Alfbook hravým spôsobom rozširuje, opakuje a upevňuje vedomosti z preberaného učiva. Predstavuje unikátnu pomôcku pre neobmedzené precvičovanie učiva i domáce vzdelávanie.

• jednoduchý nástroj na online opakovanie učiva základnej školy
  • overenie a upevnenie vedomostí hravo a jednoducho
  • všetky predmety základnej školy na jednom mieste
  • 20 000 interaktívnych cvičení a úloh
  • 12 pestrých typov úloh
  • zoradenie úloh podľa ročníkov, predmetov a tematických celkov

ALFÍK

ALFÍK je jednoduchá onlinová databáza interaktívnych cvičení, hier a úloh, ktoré pomôžu uspokojiť detskú zvedavosť a rozvinúť ich vedomosti prakticky zo všetkých oblastí .Tento zábavný sprievodca svetom čísel, zvierat, písmen, farieb, prírody a mnohých i ďalších oblastí poskytne predškolákom kvalitný základ pred nástupom do školy. Alfíkom podporíte logické myslenie, rozvoj pamäti i jazykové schopnosti slovnou zásobou v anglickom, nemeckom i ruskom jazyku.

• nástroj na rozvíjanie a upevnenie znalostí pre deti materských škôl
  • 3 000 úloh, cvičení a hier
  • slovná zásoba z anglického, nemeckého a ruského jazyka
  • 12 pestrých typov úloh
  • prehľadné štatistiky a história riešení
  • vhodné pre deti s poruchami aktivity a pozornosti

ALF - databáza a online testovanie

Databáza Alf a online testovanie je databáza učebných materiálov a testov ALF vhodná pre všetkých učiteľov. Databáza obsahuje tisícky učebných materiálov efektívne roztriedených podľa predmetov, ročníkov, tematických celkov a konkrétnych tém. Každodenný zdroj inšpirácie a zároveň miesto pre publikovanie vlastných učebných materiálov, to všetko Vám ponúka databáza. Pomocou online testovania môžete priradiť úlohy žiakom v rôznych formátoch ( word, pdf, powerpoint, testy Alf). Jedným klikom učiteľ získa okamžitú spätnú väzbu v podobe bodových výsledkov, známok, tabuliek a štatistík. Otázky žiakov k zadaniu jednoducho zodpoviete prostredníctvom skupinového alebo súkromného chatu.

• komplexný nástroj pre domáce úlohy
  • databáza učebných materiálov a testov ALF pre učiteľov
  • podpora vkladania vlastných materiálov
  • systém online testovania – priradenia zadaní
  • prehľadné štatistiky a analýza výsledkov pre učiteľa
  • skupinový a súkromný test

ALF Gold - tvorba úloh

ALF je jednoduchý program na tvorbu interaktívnych úloh a testov. Pexeso, tajnička, výber viacerých odpovedí, popis obrázku, priradenie, skupiny, puzzle to je len časť zo 16 typov úloh, ktoré Vám program Alf ponúka. Učiteľ môže využiť vkladanie textu, obrázkov, zvukov no nastaviť aj pokročilejšie funkcie úloh ako časovanie a zobrazenie správnych odpovedí. Program Alf si určite nájde svoje využitie v materských, základných aj stredných školách. S Alfom budete “GURU” v tvorbe interaktívnych úloh, ktoré upútajú pozornosť žiakov a pomôžu lepšie znázorniť učivo.

• multilicencia bez časového obmedzenia
  • jednoduchá inštalácia
  • 16 pestrých typov úloh
  • podpora vkladania textu, obrázkov a zvukov
  • pokročilé funkcie nastavenia testu
Školenie IKT
Prihlásenie sa na odber infomailov.
Ak máte záujem byť informovaný o novinkách v oblasti vzdelávania, výučbových programov a IKT techniky, môžete svoju emailovú adresu zaregistrovať na odber noviniek a newslettra.