Webináre

Webináre Interaktívna škola

Postup pripojenia na Webinár

Tvorba úloh v programe ALF, databáza a online testovanie

120 min.

ZADARMO

Program ALF je jednoduchý program na tvorbu interaktívnych úloh a testov. Pexeso, tajnička, výber viacerých odpovedí, popis obrázku, priradenie, skupiny, puzzle to je len časť zo 16 typov úloh, ktoré Vám program Alf ponúka. Učiteľ môže využiť vkladanie textu, obrázkov, zvukov no nastaviť aj pokročilejšie funkcie úloh ako časovanie a zobrazenie správnych odpovedí.

• komplexný nástroj pre domáce úlohy
  • databáza učebných materiálov a testov ALF pre učiteľov
  • podpora vkladania vlastných materiálov
  • systém online testovania – priradenia zadaní
  • prehľadné štatistiky a analýza výsledkov pre učiteľa
  • skupinový a súkromný chat

SPUSTENIE WEBINÁRA TU

Učenie s AlfBookom v škole aj doma

45 min.

ZADARMO

AlfBook je onlinový súbor interaktívnych cvičení a úloh zameraných na učivo základnej školy spracované podľa ročníkov, predmetov a tematických celkov. Žiak má k dispozícií prehľadné štatistiky a históriu riešení a učiteľ na druhej strane vidí najlepšie výsledky riešení svojich žiakov. AlfBook hravým spôsobom rozširuje, opakuje a upevňuje vedomosti z preberaného učiva. Predstavuje unikátnu pomôcku pre neobmedzené precvičovanie učiva i domáce vzdelávanie.

• jednoduchý nástroj na online opakovanie učiva základnej školy
  • overenie a upevnenie vedomostí hravo a jednoducho
  • všetky predmety základnej školy na jednom mieste
  • 30 000 interaktívnych cvičení a úloh
  • 12 pestrých typov úloh
  • zoradenie úloh podľa ročníkov, predmetov a tematických celkov
  • prehľadné štatistiky a história riešení

SPUSTENIE WEBINÁRA TU

Hravé učenie s Alfíkom v materskej škole

45 min.

ZADARMO

ALFÍK je jednoduchá onlinová databáza, ktorá obsahuje viac ako 10 000 interaktívnych cvičení, hier a úloh rozdelených do šiestich základných skupín.

Obsah databázy pomôže uspokojiť detskú zvedavosť a rozvinúť ich vedomosti prakticky vo všetkých oblastiach. Tento zábavný sprievodca svetom čísel, zvierat, písmen, farieb, prírody a mnohých ďalších oblastí poskytne predškolákom kvalitný základ pred nástupom do školy.

Alfíkom podporíme logické myslenie, rozvoj pamäti i jazykové schopnosti a slovnú zásobou v anglickom, nemeckom, ukrajinskom i ruskom jazyku. Nahovorené komentáre pri každej úlohe umožňujú deťom pracovať na úlohách aj samostatne.