Aktualizačné vzdelávanie

Aktualizačné vzdelávanie sa organizuje ako schválený jednoduchý program aktualizačného vzdelávania v rozsahu najmenej 10 hodín za školský rok a najviac 24 hodín za školský rok. Program aktualizačného vzdelávania a rozsah aktualizačného vzdelávania schvaľuje riaditeľ.

Škola, školské zariadenie, zariadenie sociálnej pomoci a zriaďovateľ môže pri organizovaní aktualizačného vzdelávania spolupracovať s poskytovateľom inovačného vzdelávania v oblasti, v ktorej má poskytovateľ inovačného vzdelávania oprávnenie na poskytovanie inovačného vzdelávania.

Aktualizačné vzdelávanie je určené pre všetkých pedagogických a odborných zamestnancov školy.

Časová dotácia aktualizačného vzdelávania je závislá na dohode so školou. Odporúčaný čas je 5 hodín.

0 hodín
odporúčaný čas

Cena aktualizačného vzdelávania sa odvíja od počtu hodín a formy – online/prezenčne. Radi vám pošleme bližšiu ponuku. Stačí, ak nám pošlete vyplnený kontaktný formulár s vašou požiadavkou.

Kontaktný formulár pre školy