Interaktívna technika

Zobraziť interaktívnu techniku v eshope

Zobraziť zľavnené produkty

Vizualizér

Play

Predošlé
Ďalšie

Vizualizér je efektívna pomôcka pre školy. Vizualizér učiteľovi umožní snímanie a zachytenie akéhokoľvek podkladu vďaka zabudovanej kamere. S vizualizérom získate možnosť jednoducho snímať učebnicu, text, obrázky, dokumenty alebo 3D objekty. Veľkou výhodou je možnosť prepojenia s MS Teams (Office 365), vďaka čomu bude aj dištančné vzdelávanie so žiakmi efektívnejšie. Zachytenie postupu práce, rysovania, pokusu alebo nahrávanie videa zvládnete hravo.

• pomôcka na hodinu a dištančné vzdelávanie
  • Snímanie akéhokoľvek podkladu a objektu
  • Plne ohybné rameno vizualizéra na prispôsobenie snímania
  • Prenosný, ľahký a jednoduchý na použitie
  • Jednoduché pripojenie pomocou USB

Kúpiť

Viac informácii

Robotika

Programovateľné roboty vás milo prekvapia svojimi možnosťami. Roboty Qoopers, Q-Scout a Qobo pomôžu podporiť základy programového myslenia a programovania pre materskú, základnú alebo strednú školu. Okrem základného módu je k dispozícii aj pokročilé programovanie v jazykoch Arduino a Python. Programovanie je možné v telefóne alebo tablete presunutím príkazových blokov (drag-and-drop) do reťazca. Kód je čitateľný, ľahko sa učí a zameriava sa na programové myslenie. Funkcie robotov môžete stále vylepšovať vďaka rôznorodým senzorom.

QOBO je milý, zábavný a programovateľný slimáčik pre deti od 3 rokov. Deťom pomôže priblížiť základy programovania jednoduchým kódovaním pomocou puzzle kariet s rôznymi znakmi a významami. Pre deti je slimák Qobo hrou, ktorá prináša so sebou mnohé vzdelávacie výhody.

Q-Scout je váš mladší brat robota Qoopers v našom robotickom svete. Rozhranie pomocou drag-and-drop kódovania v aplikácii vám umožňuje programovať ho jednoduchým spôsobom. Je to hardverová platforma na podporu metódy vyučovania STEAM a rozvíjanie medzipredmetových vzťahov.

Qoopers obsahuje diely, z ktorých je možné zložiť až 6 rôznych podôb. Programujte v telefóne alebo tablete presunutím príkazových blokov do reťazca. Ak vám základy nestačia, využijete možnosti programovacieho jazyka Arduino a Python.

• podpora jednoduchého programovania až po zložitejšie
  • vhodné pre materskú, základnú a strednú školu
  • drag and drop pre príkazy
  • 6 rôznych podôb 1 robota a displej (Qoopers)