Vitajte

Príspevok Ministerstva školstva

Využite PRÍSPEVOK z Ministerstva školstva

Príspevok na špecifiká – Podpora digitálnej transformácie vzdelávania

Slovenský výučbový program ALF FAMILY (Alfík, AlfBook, Alfpédia, program Alf), programovateľné roboty a robotika, vzdelávacia aktivita Animuj svoj svet alebo 3D tlačiareň pre KAŽDÚ ŠKOLU.

Výučbové softvéry ALF pre každú školu

Využite príspevok z Ministerstva školstva na predĺženie licencie programov ALF alebo zakúpenie novej licencie programov ALF.  Vybrať si môžete obdobie 12 mesiacov, 24 mesiacov alebo aj dlhšie obdobieLicencie sú pre CELÚ ŠKOLU (žiaci aj učitelia) bez ohľadu na počet žiakov školy.

ALF FAMILY (info tu) – komplexný najvýhodnejší balík nástrojov pre opakovanie a upevňovanie učiva Základnej školy zahŕňa Alfíka, AlfBook, program Alf na tvorbu úloh, Alfpédiu – databáza učebných materiálov a online testovanie.

ALFÍK (info tu) –  databáza interaktívnych cvičení pre  materské školy a prvé ročníky ZŠ

ALFBOOK (info tu) – databáza interaktívnych cvičení pre základne školy,

program ALF (info tu) – tvorba vlastných interaktívnych úloh

ALFPÉDIA (info tu) – prístup učiteľov do databázy učebných materiálov, kde nájdu tisícky učebných materiálov prehľadne rozčlenených podľa predmetov, ročníkov a tematických celkov. Súčasťou Alfpédie je aj Online testovanie – online priraďovanie učebných materiálov, interaktívnych cvičení a testov svojim triedam, žiakom s okamžitou spätnou väzbou.

Výučbový softvér Corinth

Corinth prináša do škôl špičkový výučbový obsah a doteraz nevídaný vzdelávací zážitok. 1 500 odborne garantovaných 3D modelov môžu učitelia použiť pri výučbe za pár sekúnd. Corinth je najpokročilejším vzdelávacím softvérom na trhu. Prepája moderné technológie, ktoré študentov bavia, s nástrojmi, ktoré učitelia používajú každý deň. Vedecké výskumy a výskumy výrobcu ukazujú, že výučba s digitálnym 3D obsahom je efektívnejšia a zábavnejšia.

Robotika a programovanie pre každú školu

Programovateľné roboty ponúkajú viacero možností programovania – od jednoduchého (Blockly príkazy) až po zložitejšie (Python). Doplnkové senzory rozširujú funkcie robotov. Podporujú rozvoj programového myslenia, logického myslenia, medzipredmetových vzťahov a metódy vyučovania STEAM. Obrovskou výhodou je priama ukážka pohybu robota ako výsledok programovania.

Tvorba animácii pre každú školu

Animuj svoj svet je vzdelávacia aktivita, ktorá pomôže učiteľom osviežiť hodinu v podobe zážitkového učenia pre žiakov. Deti spoznajú novú formu osvojenia si preberaného učiva. Samozrejme, že môžete odhaliť nové mladé talenty a ich doteraz nepoznané schopnosti a zručnosti. Táto súprava typu „všetko v jednom“ je nástrojom pre podporu tvorivosti, spolupráce a fantázie pre žiakov všetkých vekových skupín, ktorá rastie spolu s nimi.

3D Tlač pre každú školu

Jednoduché ovládanie a údržba, zároveň spoľahlivosť, vysoká bezpečnost, open-source principy… a ešte omnoho viac. To je PRUSA– jednotka medzi 3D tlačiarňami.

V prípade záujmu nás kontaktuje a my Vám pošleme ponuku podľa vašej potreby.

Prispevok-ministerstvo-skolstva-3D-tlac
Školenie IKT
Prihlásenie sa na odber infomailov.
Ak máte záujem byť informovaný o novinkách v oblasti vzdelávania, výučbových programov a IKT techniky, môžete svoju emailovú adresu zaregistrovať na odber noviniek a newslettra.