Máte problém v zobrazení tohoto emailu? Zobrazte ho vo webovom prehliadači.

💰 Využite PRÍSPEVOK z Ministerstva školstva do 31. marca 👌

✅ U nás si vyberiete pomôcky podpory pedagogických aktivít

Fb Ig Yt
Web Interaktivna skola

Navštívte náš web www.interaktivnaskola.sk

Príspevok na špecifiká – Podpora digitálnej transformácie vzdelávania

Ak škola pridelené finančné prostriedky nevyužije v súlade s účelom do 31.12.2023, je možné použiť ich so stanoveným účelom do 31.marca 2024 ...

"Finančné prostriedky sú určené na podporu pedagogických aktivít s využitím hardvérových alebo softvérových produktov: pomôcky na rozvíjanie 3D tlače, programovania, robotiky, softvérové licencie na edukačné aplikácie;  predplatné online vyučovacích portálov, pomôcky na vytvorenie kreatívneho, grafického alebo mediálneho štúdia; ....."

Príspevok na špecifiká – Podpora digitálnej transformácie vzdelávania - znenie a výška podľa počtu žiakov TU .

🎓 Softvér a výučbové portály

ALF FAMILY - komplexný balík (info tu) nástrojov pre opakovanie a upevňovanie učiva zahŕňa:

• ALFÍK (info tu) -  databáza interaktívnych cvičení pre materské školy a prvé ročníky ZŠ

• ALFBOOK (info tu) - databáza interaktívnych cvičení pre základne školy,

• program ALF (info tu) - tvorba vlastných interaktívnych úloh

• ALFPÉDIA (info tu) - prístup učiteľov do databázy, kde nájdu tisícky učebných materiálov prehľadne rozčlenených podľa predmetov, ročníkov a tematických celkov.

• ALFPÉDIA - Online testovanie - online priraďovanie učebných materiálov, interaktívnych cvičení a testov svojim triedam, žiakom s okamžitou spätnou väzbou.

AKCIOVÉ PONUKY
VIAC INFO a POROVNANIE

😄Edukačná aplikácia Corinth

Corinth prepája moderné technológie so špičkovým výučbovým obsahom. 1 500 odborne garantovaných 3D modelov môžu učitelia použiť pri výučbe za pár sekúnd. Ľahko sa používa a študentov interaktívne oživenie hodiny baví.

1 500 odborne garantovaných 3D modelov

• biológia človeka
  • biológia zvierat
  • biológia rastlín
  • chémia, fyzika, geometria
  • a ďalšie
Corinth Human Biology
Corinth Culture
Corinth Geology
VIAC INFO a PONUKY

🤖 Robotika a programovanie pre materské, základné a stredné školy

Programovateľné roboty ponúkajú viacero možností programovania - od jednoduchého (Blockly príkazy) až po zložitejšie (Python). Doplnkové senzory rozširujú funkcie robotov.

Podporujú rozvoj programového myslenia, logického myslenia, medzipredmetových vzťahov a metódy vyučovania STEAM. Obrovskou výhodou je priama ukážka pohybu robota ako výsledok programovania.

Robotika a programovanie
Programovateľné roboty
AKCIOVÉ PONUKY a INFO

🎨 Tvorba animácií

Animuj svoj svet je vzdelávacia aktivita, ktorá pomôže učiteľom osviežiť hodinu v podobe zážitkového

učenia pre žiakov. Deti spoznajú novú formu osvojenia si preberaného učiva. Samozrejme, že môžete odhaliť nové mladé talenty a ich doteraz nepoznané schopnosti a zručnosti.

VIAC INFO a PONUKY

👉 3D Tlač

Jednoduché ovládanie a údržba, zároveň spoľahlivosť, vysoká bezpečnost, open-source principy... a ešte omnoho viac. To je PRUSA - jednotka medzi 3D tlačiarňami.

Máte záujem o 3D tlačiareň pre Vašu školu?

Pre vyžiadanie cenovej ponuky a bližšie informácie nás kontaktujte na:

info@interaktivnaskola.sk